DESTEK HATTI: 0(232) 431 08 78 info@evetekstil.com

KURUMSAL

eve-tekstil-marka-tescilElyaf Silikon Üretimi

Elyaf Silikon Üretimi 2005 yılında kurulmuş olup boncuk elyaf üretimi geleneğinin ev tekstil ve mobilya dolgu ürünleri imalatına uzantısıdır. Özellikle üretici yeteneği ile öne çıkan Eve Elyaf Silikon ürün kalitesi ile de Türk Tekstil ve Mobilya sektörünü ileri boyutlara taşımayı yeni ürünler kazandırmayı hedef olarak belirlemiştir.

Eve Elyaf Silikon dönüşüm ve gelişim süreci içerisinde kurumsallaşmaya da büyük bir önem vermektedir. Bu bağlamda, hizmet kalitesini belgelendirme hedefini gerçekleştirmek üzere faaliyete geçmiştir. Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen Eve Elyaf Silikon personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte; kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güler yüzlü servisle pekiştirmektedir. Eve Elyaf Silikon müşterilerinin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak müşterilerini memnun etmeyi ilke olarak belirlemiştir.

Makine Üretimi

Sektörde ürün tedariği dışında bu ürünleri üreten makinelerinde üretimini yapmaktayız. Boncuk elyaf makinesi, silikon açma makinesi, yastık presleme makinesi, yastık dolum makinesi, çuval dolum makinesi gibi makinelerin üretimi ve ihracatını yapmaktayız .

Detaylı bilgi için www.evemakine.com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Tekstil Üretimi

Yastık, minder, kırlent, yorgan gibi dolgu malzemeli ürünlerin üretimide firmamız bünyesinde bulunmaktadır.